Türkiye’nin yeni b2b ihracat platformu
Hakkımızda

Bosphor, türk ürünleri toptan dünyaya satışa sunan yeni bir b2b ihracat pazaryeridir. Platformumuz, sipariş verme ve müşteri hizmetleri işlerini basitleştirmek için benzersiz bir çözüm sunar. Dünyanın her yerinden alıcılara Türkiye'den toptan olarak mal satın alma fırsatı ile beraber kendi ülkelerine mal taşımak için platformdaki taşıyıcılarla anlaşmaya da fırsat veriyor.
Bosphor, tedarikçiler ve alıcılar arasındaki etkileşimi otomatikleştirerek, her ikisinin de işlem maliyetlerini optimize etmesine olanak tanır.

Katalog

Bosphor katalog, toptan satış için sadece türk ürünlerinden oluşan bir ürün vitrinidir. Ürün kataloğu, Türkiye'deki tüm sektörlerden tüm ürünleri çeşitli dillerde sunacaktır. Çeşitli ana kategorilerden oluşan katalog yeni ürünlerle sürekli güncellenecektir. Tedarikçi, ürünler için benzersiz indirim olanaklarını kullanarak her alıcı için ürün fiyatlarını kişisel hesabından düzenleyebilir.

Siparişler

Bosphor, ürün siparişlerini oluşturma ve takip için benzersiz bir sisteme sahiptir. Tedarikçi, sadece kendi belirttiği ticari şartlarına göre sipariş alabilir. Sipariş incelemede, her ürün için termin belirleyebilir, stoktaki ürünler ve hazırlanacak ürünler için ayrı termin verebilir ve ayrıca sevkiyat depo adresini, ek hizmletleri, avans ödeme tutarını ve ek indirimleri belirleyebilir

Lojistik

Bosphor, kullanıcılar için kolaylık sağlanacak kendi lojistik modülünü geliştirdi. Alıcılar, Türkiye'den diğer ülkelere yük taşımacılığı yapan tüm kayıtlı taşıyıcılardan teklifleri alabilir. Bir yükleme için birden fazla teklif alma fırsatı elde eder ve taşıma teklifleri değerlendirip seçeceği taşıyıcıya taşıma siparişi verebilirler. Böylece, lojistik modülünü kullanarak, malları tedarikçiden deposuna gelene kadar hareketini takip etme fırsatına sahip olurlar.

Avantajlar

Tedarikçi, ürün siparişlerini kabul edebileceği kendi ticaret şartlarını oluşturabilir. Geniş sipariş işleme seçenekleri, belge ekleme, müşteriyle mesajlaşma ve çeşitli indirim seçenekleri.

Alıcı, farklı tedarikçilerden toptan mal sipariş etme, sipariş takip sistemini kullanma, ilgili belgeleri doğrudan siparişte görme, sipariş oluştururken sözleşmeleri kullanma ve sipariş geçmişini görüntüleme imkanına sahiptir. Malları ülkesine taşınmak için taşıyıcılardan teklifleri almak, taşıma siparişleri oluşturmak ve takip etme imkanı.

Taşıyıcı, gelen taşıma taleplerinde teklif verebilir ve lojistik modülü kullanarak müşterilerine malların durumu hakkında güncel bilgiler sunabilecek.